ورود / عضویت

طراحی سایت

برای اولین بودن باید بهترین بود

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. از تماس سریع ما شگفت زده خواهید شد آماده باشید :)

خدمات طراحی سایت

شمایی که الان اومدی این متن رو میخونی به احتمال زیاد تصمیم داری یک سایت داشته باشی، حالا این سایت میتونه شخصی باشه برای قرار دادن رزومه و عکس های قشنگت یا اینکه میتونه شروع یه کسب و کار باشه و مثلا یک فروشگاه تمام عیار باشه! فرقی نمیکنه چه سایتی بخوای خبر خوب من به تو اینه که برای این کار جای درستی اومدی.

احتمالا خیلی جست و جو کردی و شرکت های مختلفی رو بررسی کردی که ببینی کدوم شرکت برات میتونه سایت مدنظرت رو پیاده سازی کنه و از همه مهمتر این کار رو با چه مبلغی انجام میده و من بدون اینکه قدرت خاصی داشته باشم میتونم پیش بینی کنم حتما خیلی هم سر در گم شدی. این سر در گمی به خاطر اینه که اولا دانش کمی احتمالا در رابطه با طراحی سایت داری دوما اکثر شرکت های طراحی سایت میان مواردی رو به شما تحمیل می کنند که ممکنه حتی شما از اونها خبر نداشته باشی. مثلا شما باید بدونی طراحی سایت با وردپرس برای شما بهتره یا اینکه با یک کدنویسی اختصاصی سایت شما پیاده سازی بشه؟

طبیعتا یک نسخه واحد نمیشه برای همه پیچید و به عوامل زیادی بستگی داره. سایت لاینر در قدم اول میاد با یک مشاوره رایگان و توسط کارشناسان با تجربه این مسئله رو کامل برای شما باز میکه و نظرش رو هم میگه ولی در نهایت تصمیم نهایی رو شما باید بگیری و هیچ چیزی توسط سایت لاینر به شما تحمیل نمیشه.

به طور خلاصه بخوام بگم برای کسب و کارهای نوپا و افرادی که نمیخوان برای اول کار هزینه زیادی برای طراحی سایت پرداخت کنند و یا امکاناتی که میخوان، امکاناتی هستند که روتین هستند و توی اکثر سایت ها این امکانات دیده میشه طبیعتا استفاده از وردپرس انتخاب خوبی هست! اما اگر سرمایه مناسبی دارید و میدونید که در آینده کسب و کار شما رشد زیادی میکنه و نیاز به توسعه های متعدد در سایت احساس میشه همچنین امکانات منحصر به فردی میخواید که مختص سایت خودتون هست انتخاب کد نویسی اختصاصی، انتخاب مناسب تری هست.

توضیحات بالا لازم بود ولی کافی نیست! قطعا با دو پاراگراف بالا به تنهایی نمیتونی تصمیم بگیری و پیشنهاد ما به شما اینه که با ما تماس بگیری و از یک مشاوره رایگان بهره ببری تا انتخاب دقیق تری داشته باشی.

مراحل کار طراحی سایت به این صورته که بعد از این که تصمیم شما نهایی شد بخش طراحی گرافیکی سایت لاینر یک طرح گرافیک اولیه برای شما آماده میکنه و پس از تایید شما تیم دولوپر ما بر اساس طرح پیاده سازی سایت شما رو شروع میکنه و در نهایت با یک تست کامل باگ ها و ایرادات سایت رو رفع و سایت رو در اختیار شما قرار میده.

تموم شد؟! نه! این تازه اول کاره. یکی از ایده هایی که از لحظه راه اندازی سایت لاینر توی سرمون داشتیم این بود که بعد از تحویل سایت تا یک سال در کنار شما باشیم. ایرادی دیدید، تغییراتی خواستید و یا حتی آموزشی برای کار با سایت نیاز داشتید ما براتون انجام میدیم.

ضمن اینکه سایت لاینر برای اولین بار در ایران شرایط اقساطی ویژه ای داره که بدون هیچ بهره ای، بدون نیاز به سفته، چک و ضامن و برای هر کسی میتونیم خدمات پرداخت اقساطی رو با باز پرداخت یک ساله ارائه بدیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت فرم سفارش را پر کنید

فرم سفارش
Designed with ❤️ by Siteliner team