ورود / عضویت

دربــــــــاره

مـــــــــا

ما کی هستیم؟ چی هستیم؟ چی کار می کنیم؟ اینجا کجاست؟! الان میگم!

ما یک تیم هستیم که حدود 10 ساله در زمینه تجارت های اینترنتی مثل فروش آنلاین محصولات و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنیم و مدتیه تصمیم گرفتیم با سایت لاینر این تجربه رو به شما هم بدیم! یعنی قبلا خودمون سایت داشتیم و برای چند سال متوالی جزو بیزینس های مطرح دنیای وب بودیم. بخوام یک نمونه بگم سایت وینفون، مرجع تخصصی محصولات مایکروسافت برای تیم ما بود که در بهترین حالت به رنک 300 الکسا هم رسیده بودیم اما به دلیل سیاست های مایکروسافت و عدم تولید گوشی های ویندوز مجبور شدیم تعطیل کنیم!

با خودمون فکر کردیم ما که هم دانش آکادمیک قوی در رابطه با خدمات سایت داریم و هم تجربه فوق العاده ای داریم و مدتهای زیادی با کاربرای سطح وب سر و کله زدیم و کامل میشناسیمشون، بیایم این خدمات رو با کیفیت مناسب و شرایط پرداخت خوب در اختیار کسایی که میخوان یک کسب و کاری رو استارت بزنن قرار بدیم. این شد که سایت لاینر متولد شد!

سایت لاینر مجموعه ای هست که قرار خدمات صفر تا صد سایت و اپلیکیشن رو به شما ارائه بده. اگر سایت ندارید براتون طراحی میکنیم، اگر سایت دارید مشتری ندارید با خدمات سئو، شما رو به گوگل بهتر معرفی میکنیم و مشتری بیشتری براتون ایجاد می کنیم، اگر سایت دارید، مشتری هم دارید فرصت تولید محتوای مناسب برای سایت ندارید محتوای اختصاصی براتون آماده میکنیم و در نهایت اگر نیاز به یک اپلیکیشن فوق العاده دارید بازم سایت لاینر میتونه براتون انجام بده.

برای تمامی خدمات بالا مشاوره رایگان داریم. اگر به هر کدوم از خدمات بالا نیاز دارید با ما تماس بگیرید تا راجع به ریز هزینه ها و فرآیند انجام خدمات با هم صحبت کنیم.

یک تیم پر از سابقه

حمید رضا درویش زاده

مدیر بخش برنامه نویسی

حمید رضا عبدی

مدیر بخش طراحی و سئو

عرفان مرادی

مدیر بخش تولید محتوا

اگر در هر زمینه‌ای به کمک تیم سایت لاینر نیاز دارید فقط کافیه با ما تماس بگیرید

تماس با ما
Designed with ❤️ by Siteliner team