ورود / عضویت

سئـــــو

برای بهترین بودن باید اولین بود

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. از تماس سریع ما شگفت زده خواهید شد آماده باشید :)

سئو چیست؟

سئو یکی از مهمترین بخش‌های حضور در دنیای دیجیتال و کسب و کارهای آنلاینه که در سال‌های اخیر توجهات زیادی رو به خودش جلب کرده. اگر خلاصه بخوام توضیح بدم بدون سئو اگر برای فروشگاهت قشنگترین و گرونترین ویترین رو تهیه کنی بازم فروشگاهت انتهای یه کوچه بنبسته که هر از گاهی توپ بچه‌هایی که دارن توش گل کوچیک بازی می‌کنن از جلوش رد میشه. (تازه اگر توپ هم رد بشه)

به صورت علمی روزانه حدود 8.5 میلیارد جستجو در گوگل توسط کاربران سر تا سر دنیا انجام میشه که از این عدد حدود 700 هزار جستجو متعلق به زبان فارسی و کاربران ایرانیه. این عدد به قدری قابل توجه هست که در حال حاضر سئو به شرط اصلی موفقیت بسیاری از کسب کارهای فعال در فضای دیجیتال تبدیل شده. با سئو به راحتی می‌تونید حتا کوچیکترین فروشگاه آنلاین رو به اصلی ترین خیابون شهر بیارید و به اصطلاح پاخور مغازه رو چند برابر کنید و از فروش چند برابری لذت ببرید.

سئو (SEO) مخفف جمله Search Experience Optimization و به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و این دقیقا همون کاریه که ما در سایت لاینر برای شما انجام می‌دیم. تیم سایت لاینر با یک تیم حرفه‌ای و با سابقه در خدمت شماست تا وبسایت شمارو به اولین گزینه برای کلیک کاربران تبدیل کنه.

تیم سئوی سایت لاینر از ابتدای کار در کنار شماست تا وبسایت شما از نظر فنی و محتوایی به بهترین شرایط برای رسیدن به رتبه اول برسه. پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

قیمت و هزینه سئو

یکی از مهمترین سوال‌های کاربران این است که سئو سایت ما چقدر هزینه داره؟

این سوال دقیقا همون سوالیه که پاسخ درست و ثابتی براش نمیشه پیدا کرد، چون هزینه‌های سئو به شرایط متفاوتی بستگی داره، به طور مثال اگر بخوایم میزان هزینه‌های احتمالی برای کلمه "طراحی سایت" رو مورد بررسی قرار بدیم باید در ابتدا میزان سلامت سایت و محتوا وبسایت خودمون رو مورد بررسی قرار بدیم و تمام مشکلاتش رو حل کنیم (به اصطلاح بهش میگیم سئو آن پیج – Seo On Page). بعد از این مرحله باید عملیات‌های مربوط به سئوی خارجی وبسایت (به اصطلاح SEO Off Page) انجام بشه و یه سری کارهای دیگه که بر اساس استراتژی و رصد رقبا صورت میگیره.

تمام این مراحل برای هر وبسایت متفاوت و شامل هزینه‌های مختلفی میشه که تیم سئوی سایت لاینر با دقت و با در نظر گرفتن دغدغه‌های شما هزینه‌ها رو بررسی و با جزئیات خدمت شما اعلام می‌کنه، پس اگر شما هم به دنبال سئوی وبسایت خودتون هستید فقط کافیه فرم درخواست زیر رو پر کنید تا از تیم سئوی سایت لاینر با شما تماس و به صورت رایگان شمارو راهنمایی کنند.

جهت مشاوره و استعلام قیمت فرم سفارش را پر کنید

فرم سفارش
Designed with ❤️ by Siteliner team